Dizi izle, Son bölüm izle, Tek Parça izle, Yerli dizi izle

Esra Erol 09 Şubat 2016 izle

972 kez izlendi.

IMDB:

9 Şubat 2016 tarihinde eklendi.

Diziye Ait Diğer Bilgiler

Esra Erol  09 Şubat 2016 izle
 

Esra Erol 09 Şubat 2016 Bölümünü HD İzle

Evlilik programları arasında yer alan Esra Erol programı, özellikle diğerlerinde farklı olması ve en güzel gelin adayları ile damat adaylarını bir arada bulundurarak, birbirleri ile tanışmalarını sağlayan en iyi izdivaç programları arasında bulunmaktadır. dizikolikhd'de Esra Erol 09 Şubat bölümü full HD izle imkanları ile izleyebilirsiniz.  

09 Şubat Esra Erol Bölümü Seyret

Özellikle Esra Erol programının, evlenmek isteyenler için oldukça ideal bir program olması ve taliplerin sürekli olarak birbirleri ile görüşerek, bir zaman sonra evlenmelerinden dolayı, Türk izleyicisinin gözünde oldukça büyük bir yere sahip olmaktadır. Esra Erol programında dün yaşanan olaylar ile birlikte, evlenecek adaylar için doğru bir karar vermenin ne kadar önemli olduğunu gördük. İzleyicilerini ekran başına kilitleyen ve duygusal zamanlar yaşatan dünkü bölümde, oldukça güzel ve duygusal anlar yaşanmış durumda. Esra Erol 09 Şubat 2016 full izle ile bu duygusal anların tamamını sizde görebilir ve evlenmek için güzel bir aday arıyorsanız eğer, kesinlikle sizde programa katılabilir ve bu katılım sonrasında adaylarınızı bekleyebilirsiniz.  

Esra Erol Son Bölümü HD İzle

Ayrıca programda ki gelin ya da damat adaylarına talip olarak'da programa katılım gösterebileceğiniz için, sizde evleneceğiniz ve keyifli zamanlar geçirebileceğiniz Esra Erol programı için internet üzerinden katılım yapabilirsiniz. Bu sayede kısmetinizi açabilir ve sizde evleneceğiniz eş adayınızı böylelikle bulabilirsiniz. Her bölümünde farklı olaylar ile gündeme gelen Esra Erol izle için sizde dizikolikhd'den, tüm bölümleri bularak hemen izleyebilirsiniz. HD görüntü kalitesi ile Esra Erol son bölümü izleyebileceğiniz için, hemen dizikolikhd'de ki bölümü izleyerek dün ve öncesinde ki tüm olayları görebilirsiniz. Tabi ki adayları da bu bölümler sayesinde tanıyarak, sonrasında istediğiniz adaya talip çıkmak için sizde Esra Erol programına katılabilirsiniz.  

Esra Erol Tüm Bölümleri HD İzle

Gelin adayları ve damat adayları ile özellikle ilgi çeken ve gündüz kuşağının en fazla izlenen programları arasında bulunan Esra Erol bölümleri seyret için, sizde dizikolliği kullanabilir ve böylelikle kaliteli bir şekilde bölümlerin tamamını full HD olarak izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca dizikolikhd'de sürekli olarak takip etmeye başlayarak tüm Esra Erol bölümlerini daha rahat bir şekilde izleyebilirsiniz.

Yorumlar

  1. kadriye talipoglu diyor ki:

    Neye Ibrahim Nevruzun ustune cok gidiyor ve onu kucumsuyor Ibrahim nabiyor orada bir yil oldu o neye evlenmedi onun icin babasi onu reddetti cunku terbiyesiz adam o

  2. kadriye talipoglu diyor ki:

    Biz kanadadan izliyoruz Nevruzu her konuda hakli buluyoruz cokta guzel akilli konusuyor Onu kucumsuyorlar bigenmediyse ne var baskasini bekliyor belki o orada herkesten akilli komnusuyor Ibrayim iki yildir ne bekliyor gitsinler de baskakalari gelsin . Ibrayime ve Lubritaya soyleyin kimseyi kucumsemesin biz cok kotu olarak izliyoruz Nevruz daha yeni geldi o da Ibrayim gibi bir iki sene otursun orada beklesin . Sonra o adani siz oraya bilincli olarak mi getirdiniz acti agzini yumdu gozunu adam ,Nevruzla oyun oymamayin cok ayipyapiyorsunuz.

Hak sahibiyseniz [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.